شرکت مهندسین مشاور هوراند طرح

 

 

"شرکت مهندسین مشاور هوراند طرح" براساس ضوابط سازمان برنامه و بودجه در سال 70 با اخذ گرید ابنیه و در رشته های معماری و فعالیتهای مرتبط تأسیس گردید و با مشارکت افراد حقیقی و حقوقی از سال 79 با تغییرات انجام یافته پا در عرصه فعالیت حرفه ای  در رشته های معماری و شهرسازی گذاشت. این شرکت در سال 1385 به عضویت انجمن صنفی مهندسان مشاور استان آذربایجان شرقی درآمد.

این مشاور مجموعه ای است پویا و دانش محور که توانائی و آمادگی خود در زمینه های خدمات مهندسی تخصصی با کیفیت بالا را در چارچوب های شناخته شده بین المللی دراختیار کارفرمایان محترم و پیمانکاران محترم متقاضی این نوع خدمات در سطح داخلی و بین المللی قرار دهد. در عین حال برای اطمینان از صحت و کفایت اجرا، کسب تجربه و بهبود بخشی به مطالعات و طراحی‌ها، علاقمند به حضور در انجام خدمات فاز 3 و نظارت و کنترل کیفیت اجرای طرح های خود نیز می باشد.

 

مهندسین مشاور هوراند طرح با توجه به نیاز کشور به داشتن نیروهاي متخصص و کارآمد در زمینه مشاوره و اجراي پروژه هاي مهندسی، از هنگام شروع به فعالیت و ارائه خدمات، ارتقای سطح دانش و تخصص همکاران خود را سرلوحه امور قرار داده و ارائه خدمات مناسب و کیفی را به عنوان یک هدف اصلی در شرکت دنبال کرده است که حاصل آن تداوم روابط مناسب و شایسته با کارفرمایان و سعی در برآورده کردن نیازهاي مختلف کاري بوده است.

به منظور ارائه خدمات مشاوره در پروژه هاي استانی، کشوری و بین المللی و همچنین توسعه و تنوع کاري و ضرورت حفظ کیفیت و اعتلاي نام و اعتبار هوراند طرح، گام هاي متعددي برداشته شد که از جمله آنها استاندارد کردن گردش کار شرکت به منظور حفظ کیفیت بود. در اجرای این امر، کلیه فعالیتهای شرکت مکتوب و استانداردهاي مشخصی براي فرآیند کارها و روش هاي انجام آن تعریف گردید.

این تحولات، سازمان را به یک سازمان ارگانیک تبدیل کرد و در حال حاضر همه ارتباطات شرکت با یک نظام بزرگ و دفاتر استانی و شهرستانی و دفاتر خارج از کشور از طریق ارتباطات رایانه اي، انجام میشود.

مهندسین مشاور با بهره گیری از بهترین کارشناسان و متخصصان با سابقه مربوط به علم مدیریت در کشور و با توجه به نیاز روز افزون همگان در ارتقاء دانش مدیریت پایه گذاری گردیده است. ماموریت این شرکت تحقق آرزوها و آرمان های مشتریان خویش است و در جهت موفق بودن در انجام ماموریت خویش سعی بر ایجاد تمایز از طریق توجه به نکات ذیل به عنوان استراتژی های خویش نموده است :

  • توجه ویژه به توانمند کردن سرمایه های انسانی شرکت به عنوان رکن اصلی کسب و کار مشاوره
  • توجه به ارایه دانش مشاوره مدیریت در قالب نرم افزارهای تحت وب
  • توجه ویژه به ایجاد رابطه برد- برد با تمامی ذینفعان
  • یافتن و ایجاد روابط ویژه با شرکای توانمند داخلی و خارجی
  • توجه ویژه به ارایه خدمات بلند مدت

توجه ویژه به ارایه خدمات مرتبط با موضوع کسب و کار سرآمد
هوراند طرح در راستاي فعالیت خود موفق به دریافت گواهینامه و تاییدیه هاي متعددي شده است که از جمله آن به موارد زیر اشاره می شود:

  • گواهینامه رتبه بندي هاي مختلف از معاونت راهبردی ریاست جمهوری (مدیریت و برنامه ریزی سابق)
  • ISO گواهینامه 9001:2008

مهندسین مشاور هوراند طرح با دارا بودن کادر مدیریتی، فنی، اداری و خدماتی بالغ بر300 نفر که 250 نفر آنها داراي مدرك کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه هاي معماري ، عمران، مکانیک، برق، شهرسازی تأسیسات زیربنایی، برنامه ریزي توسعه، مدیریت، جامعه شناسی و اقتصاد، زمین شناسی، محیط زیست و ... هستند، در حال انجام خدمت به پیشرفت و اعتلای کشور خود می باشد.

همچنین این مشاور در راستاي تخصصی نمودن فعالیت ها، اقدام به تأسیس دفاتر خود و ارائه خدمات در تخصص های مختلف در استان های مختلف از جمله استان تهران (دفتر تهران)، استان آذربایجان غربی (دفتر ارومیه) و کشور ترکیه (شهر آدای پازار استانبول) نموده است.

تشکیلات سازمانی و امکانات و تجهیزات فنی

تشکیلات سازمانی مهندسین مشاور که بر اساس حوزه های فعالیت آن شکل گرفته است از  قسمتهای مدیر پروژه، مدیر نظارت، مدیر پروژه مطالعات و تحقیقات، مدیر اداری و مدیر مالی و همچنین از بخش IT و پشتیبانی  تشکیل شده است. قسمت مدیریت پروژه از زیربخش های مختلف معماری، شهرسازی، سازه، سیویل، تاسیسات مکانیکی و برق و نظارت تشکیل شده است.

قسمت مدیریت اداری و مالی دارای زیربخش های حسابداری، امور قراردادها، بایگانی و کتابخانه می باشد.
این مهندسین مشاور علاوه بر کلیه امکانات و تجهیزات لازم در ارتباط با فعالیتهای خود، دارای بخش جداگانه خدمات کامپیوتری است که از دستگاههای مختلف مانند پلاتر دیجیتایزر، اسکنر و غیره برخوردار می باشد و کلیه خدمات مهندسی و اداری خود را با استفاده از امکانات مزبور انجام می دهد.

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟